דף הבית » פרופיל בר-נאש
 

פרופיל בר-נאש

 

"מומחים לאנשים"

בר נאש הינה חברה למתן שירותי כוח אדם מקצועי - זמני או קבוע. החברה נוסדה בשנת 1994 והיא מנוהלת על ידי דוד אוחנה, איש מקצוע ותיק ובעל ניסיון עשיר בתחום.

בר נאש מחויבת למיון איכותי של עובדים, לתגובה מהירה ולשאיפה מתמדת להתאמה מרבית לדרישות הלקוח. החברה מאיישת משרות בכל סוגי המקצועות והרמות המקצועיות - מהשמת עובדים בכירים ועד העסקה וגיוס של כוח אדם מקצועי, זמני וקבוע בתחומים נוספים: תעשייה, מתכת, בניין, חקלאות, תחבורה, שירותים ועוד.

ארבעת סניפי החברה - בבאר שבע (משרד ראשי), בנתיבות, באשקלון ובערד - מאפשרים לה להיות בין המובילות בתחום כוח האדם וההשמה המקצועית. בר נאש פועלת כקבלן כוח אדם מורשה (רישיון 344) בהתאם לחוק משרד העבודה משנת 1996, והיא חתומה על הסכם קיבוצי עם הסתדרות העובדים - למתן תנאים סוציאליים משופרים לעובדיה. כמו כן,החברה פועלת לפי תו תקן 2008: 9001 ISO ע"י חברת רונט שירותי הסמכה בינלאומיים (מס' Q1781-0 ).

         

בר נאש פועלת בכל רחבי השפלה והדרום: רחובות, קריית גת, שדרות, אשקלון, נתיבות, אופקים, באר שבע, ערד, דימונה והסביבה. כמו כן, אנשי החברה דואגים לבטח את עובדיה בביטוחים המתקדמים ביותר כיום:
  ביטוח חבות מעבידים - חבות כלפי העובד בגין פגיעה גופנית בזמן העבודה, עד לגבול אחריות של
    5,000,000$
  ביטוח צד ג' - חבות כלפי צד ג' בגין פגיעה גופנית או נזק לרכוש, בגבול אחריות שלא יפחת מ-
    5,000,000$


במשך כל שנות פעילותה, הפכה חברת בר נאש לשם דבר בענף ניקיון, כוח האדם וההשמה המקצועית. לקוחות החברה ומאות העובדים שמצאו דרכה משרות יעידו על מידת האהדה לה היא זוכה. מרבית החברות העובדות בשיתוף פעולה עם בר נאש אינן עובדות עם חברות כוח אדם אחרות - הן פשוט מקבלות את כל החבילה תחת קורת גג אחת.

עם לקוחות בר נאש נמנים חברות, עיריות ומועצות מקומיות, מוסדות ועוד:
 

  אלקו
  שטראוס
  מפעלי מגנזיום
  מפעלי תרכובות ברום
  קו אופ הריבוע הכחול
  רשת "משען" בתי אבות
  רשת בתי ספר אמי"ת
  שריט טכנולוגיות
  תנובות שדה ומטע
  הסוכנות היהודית
  משרד הביטחון
ורבים נוספים...

נשמח להעמיד לרשותכם כל מידע נוסף - בטלפון, באמצעות האתר או בפגישה עם נציג החברה.

מחפשים עבודה?
מחפשים עובדים?

שלחו אלינו קורות חיים.

בר-נאש שרותי כח אדם בנגב בע"מ

 
 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר